Seyran Tavukçuluk

 

Avrupa Standartlarında Üretim

Seyran Tavukçuluk Olarak Tesisimizde Avrupa standartlarında üretim yapılmakta, ve servis araçlarımızla tüketiciye günlük yumurta ulaştırılmaktadır. Yumurta üretiminin yanında bünyemizde kendi yemimizi karşıladığımız yem fabrikamız, yumurta üretmesi için civcivleri yetiştirdiğimiz yarkahanemiz bulunmaktadır.

50 Yıllık sektör tecrübemiz ile tavuklarımıza ve üretilen yumurtalara nasıl davranmamız gerektiğini bilerek siz değerli müşterilerimiz için en doğal ve sağlıklı yumurta üretimi için ortam hazırlıyoruz. Profesyonel çalışanlarımız ve teknolojik üretim hanelerimiz sayesinde çok uzun yıllar sektörde hizmet vermeyi ilkeleyen firmamız oluşabilecek her türlü hastalık tehditlerine karşılık tedbirlerini sıkıca almaktadır.

Misyonumuz

Seyran Tavukçuluk, her zaman daha iyisini ortaya koymak ve daha iyisine ulaşmak felsefesini gözeterek, lezzetli yumurtalarının her sofraya ulaşmasını misyon edinmiştir. Bu anlamda, kümeslerindeki tavuklarından, çevresine, çalışanlarına ve müşterilerine kadar saygılı olmayı ve iyi bir işbirliği içerisinde daha çok yumurtalı günlere başlamayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Seyran Tavukçuluk, ülkemizin ve dünyanın en iyi yumurta markası olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda en son teknolojik ekipmanların üretim sürecine dahil edilmesinden, yetkin ve deneyimli personelin istihdam ve yetiştirilmesine kadar geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdürmektedir.

Open chat
Whatsapp Destek